fbpx Przyjdź i zobacz jak się robi telewizję! | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Przyjdź i zobacz jak się robi telewizję!

W dniach 10-11 maja 2019 roku Laboratorium symulacji nagrań telewizyjnych i dokumentacji filmowej Uniwersytetu Gdańskiego weźmie udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2019. Celem jest  promocja  projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich. W tym roku odbywa się pod hasłem „Polska różnorodna”. Laboratorium TV jest jednym z najciekawszych projektów unijnych w skali kraju. W piątek i w sobotę w  godzinach od  9.00 do 15.00 na  odwiedzających Laboratorium TV czekać będą stanowiska pozwalające na przeprowadzenie symulacji pracy studia telewizyjnego.

Na co dzień Laboratorium TV służy pracownikom i studentom dwóch kierunków o profilu praktycznym: „dziennikarstwo i komunikacja społeczna” Wydziału Nauk Społecznych oraz „wiedza o filmie i kulturze audiowizualnej” Wydziału Filologicznego. Koszt inwestycji wyniósł prawie 5,5 miliona złotych. 85% tej kwoty stanowiło dofinansowanie  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Więcej:https://dniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/laboratorium-symulacji-nagran-telewizyjnych-i-dokumentacji-filmowej-uniwersytetu-gdanskiego-wydzial-nauk-spolecznych-ug-s328

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik