fbpx „Mistrzowie dydaktyki” – rozpoczęła się realizacja projektu POWER kierowanego przez Prorektor ds. Kształcenia | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Celem projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój jest rozwijanie tutoringu akademickiego i innych innowacyjnych metod dydaktycznych w Uniwersytecie Gdańskim. Uczestniczący w nim wykładowcy UG, wezmą udział w kilkudniowych wizytach studyjnych i szkoleniach na renomowanych uczelniach europejskich, plasujących się w pierwszej setce rankingu szanghajskiego. Zdobyte umiejętności wykorzystają obejmując opieką tutorską studentów. W projekcie weźmie udział 38 nauczycieli ze wszystkich Wydziałów UG oraz 114 studentów.

Budżet projektu wynosi 328 776 zł.

Kierownikiem projektu jest Prorektor ds. Kształcenia dr hab. Anna Machnikowska, prof. nadzw.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik