fbpx Dr hab. Krzysztof Lewalski, prof. nadzw. laureatem konkursu Uniwersalia 2.1 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dr hab. Krzysztof Lewalski, prof. nadzw. laureatem konkursu Uniwersalia 2.1

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów konkursu Uniwersalia 2.1 Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki, wśród których jest pracownik Uniwersytetu Gdańskiego:

• dr hab. Krzysztof Lewalski, prof. nadzw. z Wydziału Historycznego, wniosek pt.: Przekład na język angielski oraz wydanie książki „Kościoły chrześcijańskie w Królestwie Polskim wobec Żydów w latach 1855-1915”, wydanie drugie polskie Wydawnictwo UMK, Toruń 2013, finansowanie w kwocie 66 660,00.

W konkursie zgłoszono 36 wniosków. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakwalifikował do finansowania 13 najlepszych projektów na łączną kwotę 1 054 082 zł.

Więcej informacji na: https://www.nauka.gov.pl/komunikaty/wyniki-i-rozstrzygniecie-konkursow-uniwersalia-w-ramach-nprh.html

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik