fbpx Juwenalia 2018 również na Kampusie Oliwa UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Juwenalia 2018 również na Kampusie Oliwa UG

Już w piątek. 18 maja 2018 r. i w sobotę 19 maja 2018 r. na Kampusie Oliwa UG na trawniku pomiędzy budynkiem Wydziału Filologicznego i Wydziału Historycznego (Gdańsk-Oliwa, ulica Wita Stwosza 55) a Biblioteką Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk-Oliwa, ulica Wita Stwosza 53) odbędą się dwa wydarzenia będące częścią tegorocznych Juwenaliów.

W piątek 18 maja 2018 r. odbędzie się koncert Let’s Play, w ramach którego zespoły powalczą o zagranie na rozpoczęciu Juwenaliów Gdańskich 25 maja 2018 r. na Targu Węglowym! Start o godzinie 14:30. Wystąpią: Cisza Nocna, REVIVAL, Misspeaks oraz Konsternacja. W trakcie koncertu zaprezentują się także wybrane koła naukowe działające na Uniwersytecie Gdańskim.

W sobotę 19 maja 2018 r. od 12:00 odbędzie się Splash of Colors, czyli niepowtarzalne połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce!

W programie:

• wspólne wyrzuty kolorowych proszków holi - wiele kolorów do nabycia na miejscu,
  • color patrol & kolorowe armatki,
  • niezapomniana zabawa przy dobrej muzyce,
  • live acts,
  • DJ Party.