fbpx Prof. Jerzy Błażejowski laureatem Honorowej Nagrody Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski, związany z Wydziałem Chemii UG oraz doradca Rektora UG i prezes Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, został laureatem Honorowej Nagrody Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki za rok 2016 w dziedzinie nauki I kultury.

Nagroda – którą jest reprodukcja zwycięskiej pracy w konkursie Pomorska Grafika Roku – została wręczona 20 października 2017 r. podczas uroczystej gali w siedzibie GTPS przy ul. Chlebnickiej 2.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: kfp.pl

DyplomGrafika
czwartek, 26 października 2017 roku, 9:24