fbpx Aleksandra Dzendrowska z Parlamentu Studentów UG wybrana do Rady Studentów Parlamentu Studentów RP | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

5 i 6 listopada 2016 r. w Warszawie odbył się XXIV Zjazd Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, podczas którego wybrano władze statutowe na kolejną kadencję. Nowym Przewodniczącym PSRP został Tomasz Tokarski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, a do Rady Studentów PSRP (ciało uchwałodawcze i opiniodawcze organizacji) wybrano m.in. Aleksandrę Dzendrowską z Uniwersytetu Gdańskiego (studentka oceanografii). Dwuletnia kadencja nowych władz PSRP rozpocznie się 1 stycznia 2017 r.

środa, 9 listopada 2016 roku, 10:58