fbpx eBooks Academic Collection - baza testowa | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

eBooks Academic Collection - baza testowa

Biblioteka Uniwersytetu Gdanskiego zaprasza do testowania wielodziedzinowej kolekcji e-książek EBSCO eBook Academic Collection. Dostęp (sieć UG \ usługa VPN) potrwa do 31 grudnia 2016 r.

eBook Academic Collection dostępna na platformie EBSCOhost zawiera 148 967 książek elektronicznych od ponad 500 wydawców, w tym od wiodących wydawnictw naukowych, takich jak Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton, University Press, University of California Press i wiele innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim.
Tematyka e-książek obejmuje między innymi: architekturę, biznes i ekonomię, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze, naukę języków, nauki polityczne, prawo, psychologię, nauki społeczne oraz nauki humanistyczne.

piątek, 4 listopada 2016 roku, 12:25