fbpx Dr Alicja Zawadzka finalistką Nagród Naukowych Polityki | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dr Alicja Zawadzka finalistką Nagród Naukowych Polityki

Już po raz szesnasty wyłonieni zostali laureaci Nagród Naukowych POLITYKI, wśród których znalazła się dr inż. Alicja Zawadzka z Wydziału Oceanografii i Geografii UG. Przedmiotem jej badań naukowych jest to, czego właściwie w Polsce nie ma, czyli ład przestrzenny, kształtowany głównie na poziomie lokalnym.

Gratulujemy!

Fundacja Tygodnika POLITYKA od 2001 roku prowadzi program stypendialny skierowany do młodych naukowców „Zostańcie z nami!” – od 2011 pod nazwą Nagrody Naukowe POLITYKI. Grono młodych, wybitnych i ambitnych naukowców wyróżnionych przez kapituły Nagród Naukowych POLITYKI liczy już 272 osoby. Nagrody przyznawane są w pięciu umownych kategoriach: nauki humanistyczne, społeczne, ścisłe, techniczne i te o życiu.

Krótki film reportażowy z tegorocznej gali: https://www.youtube.com/watch?v=Sylj3y7hwZU&feature=youtu.be

politykapolityka
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska