fbpx Międzynarodowy program dla nauczycieli – „Żyjemy w zgodzie z naturą” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Międzynarodowy program dla nauczycieli – „Żyjemy w zgodzie z naturą”

Stworzenie nowoczesnego programu nauczania o ptakach i przyrodzie dostępnego dla nauczycieli z Polski, Słowacji, Czech, Irlandii, Macedonii i Hiszpanii oraz przeszkolenie wybranych nauczycieli z tych państw – to założenie projektu „Żyjemy w zgodzie z naturą. Program edukacyjny dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego”.  Program będzie zawierał opracowaną przez ekspertów metodologię nauczania wraz z materiałami edukacyjnymi i scenariuszami zajęć oraz aplikację mobilną dla dzieci ze szkół podstawowych i inne pomoce dydaktyczne do interaktywnej pracy z najmłodszymi. Projekt, finansowany z programu Erasmus+, realizuje Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków wraz z zagranicznymi partnerami oraz Uniwersytetem Gdańskim.

Szczegóły programu w załączniku.

poniedziałek, 17 października 2016 roku, 10:05