fbpx Wizyta młodych liderów organizacji pozarządowych z Europy Wschodniej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wizyta młodych liderów organizacji pozarządowych z Europy Wschodniej

13 paździetnika 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie ze studentami ze wschodu, zorganizowane przez Biuro Nauki i Współpracy z Zagranicą UG wraz z Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni, w ramach tegorocznej edycji programu  „Edukacja Obywatelska w Europie Wschodniej”.

Odwiedziła nas 12-osobowa grupa młodych liderów organizacji pozarządowych z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii w ramach projektu "Wizyty studyjne w Gdyni”, realizowanego przy współpracy z Urzędem Miasta Gdyni.

W ramach wizyt studyjnych uczestnicy mają możliwość poznania trójmiejskiego środowiska akademickiego, działalności organizacji pozarządowych oraz samorządu na wszystkich szczeblach. Podczas spotkania na uniwersytecie uczestnicy poznali szczegóły akademickiej współpracy zagranicznej oraz zwiedzili kampus UG.

wizyta ze wschodu 1wizyta ze wschodu 2
czwartek, 13 października 2016 roku, 13:27