fbpx Master in Management & Textile Engineering, Biella | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Master in Management & Textile Engineering, Biella

Czwarta edycja studiów podyplomowych Master in Management & Textile Engineering organizowanych przez Città Studi Biella we współpracy z Uniwersytetem Carlo Cattaneo (LIUC) oraz Politechniką Turyńską.

Studia są odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego przemysłu włókienniczego i świata mody, a ich celem jest przygotowanie absolwentów do sprostania wymaganiom międzynarodowego rynku dzięki nabyciu szerokiej gamy kompetencji biznesowych z zakresu organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi, znajomości najnowszych technologii i umiejętności zastosowania ich w praktyce, by móc zaoferować wysokiej jakości produkt po przystępnej cenie.

Roczne studia prowadzone są w trybie stacjonarnym, w języku angielskim, w mieście Biella i obejmują zarówno wykłady jak i staż w renomowanych firmach z sektora tekstylnego.

Szczegółowe informacje o studiach dostępne są na stronie: www.mastermte.com oraz w załączniku.

W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z:
International Office Città Studi S.p.A.
Corso Pella 2b
13900 Biella, Italy