fbpx Nagroda im. Anieli hrabiny Potulickiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Nagroda im. Anieli hrabiny Potulickiej

Senat Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawla ustanowił Nagrodę im. Anieli hrabiny Potulickiej za wybitne osiągnięcia naukowe wpisujące się w idee chrzescijańskiego humanizmu. Wysokość nagrody to 15 000 zl. Do nagrody mogą być zgłaszane monografie i wydawnictwa zbiorowe zawierające nowatorskie ustalenia z zakresu szeroko rozumianych nauk społecznych, ekonomicznych, prawnych i humanistycznych opublikowane w roku kalendarzowym poprzedzającym rok przyznania nagrody. Kandydatami do nagrody mogą być osoby, które nie ukończyły 35 roku zycia w roku poprzedzającym rok przyznania nagrody.

Prawo zglaszania kandydatur do nagrody przysługuje, osobom fizycznym oraz członkom instytucji z kraju i zagranicy.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 15 marca każdego roku.

Szczegółowe informacje w załączniku oraz na stronie internetowej www.kul.pl

PDF icon nagroda_im._anieli_hrabiny_potulickiej.pdf590.34 KB
wtorek, 8 marca 2016 roku, 15:05