fbpx Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UG otrzymała główną nagrodę za pracę magisterską w konkursie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Rozstrzygnięto XIV edycję konkursu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na najlepsze prace magisterskie z zakresu systemów gwarantowania depozytów, restrukturyzacji lub uporządkowanej likwidacji instytucji finansowych, infrastruktury regulacyjnej systemu finansowego, problematyki bezpieczeństwa finansowego banków oraz stabilności finansowej.

Jury konkursu w składzie Dariusz Filar (członek Rady Gospodarczej przy Premierze), Ewa Kawecka-Włodarczak (członek Rady BFG), Andrzej Rzońca (członek Rady Polityki Pieniężnej) przyznało pani mgr Aleksandrze Groch główną nagrodę w wysokości 10 000zł za pracę „Wpływ malwersacji finansowych z udziałem instytucji parabankowych na stabilność i bezpieczeństwo międzynarodowego rynku finansowego”.

Praca została napisana pod kierunkiem dr. Sławomira Antkiewicza w Zakładzie Międzynarodowych Rynków Finansowych Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Uroczyste wręczenie miało miejsce w siedzibie BFG.

Szersze informacje na stronie BFG .

W siedzibie BFGW siedzibie BFGW siedzibie BFGW siedzibie BFG
środa, 21 października 2015 roku, 12:11