fbpx Czy należy pomagać frankowiczom? – debata oksfordzka na UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Czy należy pomagać frankowiczom? – debata oksfordzka na UG

Czy należy pomagać frankowiczom? – to temat debaty oksfordzkiej, która odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim. Na argumenty walczyć będą zespoły studenckie dwóch wydziałów Uniwersytetu Gdańskiego – Ekonomicznego oraz Zarządzania. Debatę poprowadzi Jan Krzysztof Bielecki, były premier, ekonomista i ekspert.

Zapraszamy!

Czas – 1 października 2015, godz. 13.30
Miejsce Sala C 9, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Wydziału Zarządzania  UG, ul. Piaskowa 9, Sopot
Organizator – samorządy studenckie wydziałów Ekonomicznego i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego

W debacie wezmą udział dwa zespoły złożone ze studentów Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, które zmierzą się w pojedynku na argumenty, aby obalić  lub podtrzymać tezę: Czy należy pomagać frankowiczom?

W Radzie Mędrców zasiądą wybitni ekonomiści, absolwenci Uniwersytetu Gdańskiego: Maciej Grabowski (minister środowiska), Mirosław Gronicki (były minister finansów), Dariusz Filar (były członek Rady Polityki Pieniężnej).

Debatę poprowadzi Jan Krzysztof Bielecki.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu oraz przedstawić swoje  poglądy w obecności ekspertów, zapraszamy do zapewnienia sobie miejsca wśród publiczności.

Na stronie Wydziału Zarządzania: http://debatasopot.ug.edu.pl/ - widoczne są już wyniki ankiety z odpowiedzią na pytanie: Czy należy pomagać frankowiczom?;  21% TAK; 79% NIE (wynik ankiety na podstawie oddanych 114 głosów).

Rejestracja na stronie: debatasopot.ug.edu.pl

dr Beata Czechowska-Derkacz