fbpx Nagroda i wyróżnienie w ramach Konkursu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Nagroda i wyróżnienie w ramach Konkursu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Miło nam poinformować, że w tegorocznej 46 edycji Konkursu na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości, organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, szczególne uznanie Kapituły Konkursu zyskały niżej wymienione prace nadesłane z Uniwersytetu Gdańskiego.

W związku z tym, na wniosek Kapituły, przyznana została przez Zarząd Główny i Radę Naukową Stowarzyszenia Księgowych w Polsce następująca nagroda i wyróżnienie:

- nagroda im. Profesora Zbigniewa Messnera: dr hab. Arlecie Szadziewskiej za pracę habilitacyjną, pt.: „Sprawozdawcze i zarządcze aspekty rachunkowości środowiskowej”, recenzowaną przez prof. UG dr hab. Małgorzatę Wiśniewską, prof. dr hab. Stanisława Owsiaka, prof. dr hab. Wiesławę Przybylską – Kapuścińską,

- wyróżnienie: mgr Milenie Wołoszyk za pracę magisterską, pt.: „Zastosowanie Międzynarodowego Standardu Sprawozdawczości Finansowej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, napisaną pod kierunkiem dr Olgi Martyniuk – Kwiatkowskiej.

Nagroda i wyróżnienie w ram
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska