fbpx "Osobowość Roku Rynku Gospodarki Morskiej" dla prof. Doroty Pyć z Wydziału Prawa i Administracji UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Podczas XVIII Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2015, prestiżową nagrodę "Złota Kotwica" Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej w kategorii "Osobowość Roku Rynku Gospodarki Morskiej" otrzymał pracownik Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Pani Prof. dr hab. Dorota Pyć, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

"Za upór i konsekwencję w tworzeniu ram prawnych dla poprawy funkcjonowania biznesu, kultury i nauki w dziedzinie gospodarki morskiej, a w szczególności za doprowadzenie do uchwalenia dokumentu Polityka Morska RP do roku 2020 z perspektywą do 2030 roku" - brzmiało uzasadnienie jury.
Nagroda ta jest przyznawana dla osoby, która odznacza się szczególnymi osiągnięciami  w przemyśle morskim w tym posiada głęboką świadomość przynależności branżowej, wyróżnia się zaangażowaniem i znaczącym wkładem w rozwój gospodarki morskiej, posiadawizję i strategię rozwoju. Wyróżnia sięrównież etyką w działaniu, kreatywnością, profesjonalizmem, determinacją w dążeniu do osiągnięcia sukcesu, głęboką wiedzą, umiejętność dzielenia się wiedzą oraz umiejętnością przezwyciężania kryzysów i trudności.

Osobowość Roku ROsobowość Roku ROsobowość Roku ROsobowość Roku R
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska