fbpx The 8th SIGSAND/PLAIS EuroSymposium’2015 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

The 8th SIGSAND/PLAIS EuroSymposium’2015

25 września br. w Katedrze Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania UG, odbędzie się The 8th SIGSAND/PLAIS EuroSymposium. Jego współorganizatorami są również: Special Interest Group on Systems Analysis and Design of Association for Information Systems (SIGSAND) oraz  Polish Chapter of Association for Information Systems (PLAIS). Zaakceptowane w procesie recenzowania  referaty wygłoszą pracownicy naukowi informatyki ekonomicznej z Czech, Danii Finlandii, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Polski. Główne ścieżki tematyczne to: Information Systems Development, Business Process Modelling oraz Information Systems Education. Wykład inauguracyjny zostanie wygłoszony przez prof. Helmuta Krcmara z  Uniwersytetu w Monachium nt “The Digital Transformation - a challenge for business, government and society as well as for IS Research”.

Więcej informacji na stronie: http://wzr.ug.edu.pl/wydzial/index.php?i=32&o=32,0&info=84

The 8th SIGSAND/PLAIS EuroSymposium’2015
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska