fbpx Prezentacja wydawnictw Alexander Street Press w BG UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Prezentacja wydawnictw Alexander Street Press w BG UG

Biblioteka Główna UG zaprasza na spotkanie prezentujące wydawnictwo Alexander Street Press, publikujące naukowe bazy video z dziedziny nauk humanistycznych: historii, antropologii, etnografii, psychologii, literatury, sztuki, biznesu i ekonomii.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca (środa) 2015 w godz. 10.00-12.00 w sali 0.54 Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione sposoby wykorzystania baz video w nauczaniu akademickim, jak również przegląd tematyczny kolekcji dostępnych na platformie Alexander Street Press. Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych, studentów, bibliotekarzy z następujących wydziałów i kierunków studiów:

1. Wydział Ekonomiczny
2.Wydział Filologiczny