fbpx After Global - o pasji, wiedzy i podróżach | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

After Global - o pasji, wiedzy i podróżach

AIESEC Gdańsk zaprasza na wydarzenie „After Global - o pasji, wiedzy i podróżach”, gdzie uczestnicy programów Global Citizen oraz Global Talents podzielą się swoimi przeżyciami, opowiedzą o tym, czego doświadczyli w czasie wyjazdu i jakie są ich wrażenia. Będzie to także możliwość uzyskania dodatkowych informacji o tych programach.

Czas: 11 grudnia, godz. 17:00
Miejsce: Klub Atelier (Sopot), al.Mamuszki 2

W ramach programów organizacji AIESEC studenci mogą wyjechać na wolontariat Global Citizen - międzynarodowy program wymiany, realizowany za pomocą projektów Culture, Management i World Issue lub płatne praktyki zagraniczne Global Talents – program profesjonalnych praktyk skierowany do młodych ludzi, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenie za granicą w takich obszarach jak: Marketing, IT oraz Edukacja.
Więcej informacji na temat programów:
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz