fbpx Spotkanie z Derekiem Redmondem | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Spotkanie z Derekiem Redmondem

Spotkanie z Derekiem Redmondem  jednym z najbardziej uznanych trenerów motywacyjnych odbędzie się 10 grudnia na Wydziale Zarządzania UG, Sopot ul. Armii Krajowej 101, sala C-9, godz. 13:30.

INFORMACJA ORGANIZATORÓW

Star Speakers - wyjątkowe spotkania, w wyjątkowym miejscu. To cykliczny program inspirujących wykładów z międzynarodowymi gośćmi, realizowany w Olivia Sky Club we współpracy z gdańskimi środowiskami biznesu, nauki i mediów. Projekt jest zintegrowany z cyklem wykładów na gdańskich wyższych uczelniach, dedykowanych trójmiejskiej społeczności studenckiej. Celem projektu jest rozwój i integracja międzynarodowych relacji biznesowych, służących umacnianiu pozycji Gdańska w globalnej optyce inwestycyjnej.
Gość specjalny- grudzień 2014:
Derek Redmond, brytyjski lekkoatleta specjalizujący się w długich biegach sprinterskich, uznawany za jednego z najszybszych ludzi na świecie na przełomie lat 80 i 90. Do jego największych sukcesów można zaliczyć dwa złote krążki zdobyte z reprezentacją Wielkiej Brytanii w sztafecie 4 x 400 m na mistrzostwach Świata i Europy. Derek za czasów swojej świetność bił dwukrotnie rekord Wielkiej Brytanii. Jego rekord życiowy to 44.50 na 400m, po dziś dzień jest imponujący i stanowi najlepszą miarę jego możliwości oraz talentu.
Jednak historia kariery Derek’a jest wciąż żywa (nie tylko dla środowiska pasjonatów biegania), przede wszystkim ze względu na dramatyczne wydarzenie z jego udziałem, które na stałe weszło na kart światowej historii sportu. Podczas dramatycznego półfinałowego biegu na 400m, na ponad 200 m przed metą, Derek doznaje kontuzji, ale mimo tego przy asyście ojca dobiega do mety. Jego postawa jest sztandarowym przykładem walki do samego końca, niezależnie od okoliczności.
Właśnie dzięki tej niezłomnej postawie, która wymagała niesamowitego poświęcenia i odwagi - Derek Redmond jest współcześnie jednym z najbardziej uznanych trenerów motywacyjnych. Jego charyzmatyczne wystąpienia stanowią inspirację, pozwalają zbudować motywację oraz realizować plany z sukcesem.

Derek Redmond mówi :”Jeśli się nie poddasz, nie można Cię pokonać”.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania, które mogą zmienić Twoje życie !

Oficjalna strona Derek’a Redmond’a: http://www.officialderekredmond.com/

Program prezentacji Derek’a Redmond’a w Gdańsku,
(wystąpienia po angielsku):

10.12.2014 r. (środa), godz. 13.30
Key to success, Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania, pokój C-9, wstęp wolny
11.12.2014 r. (czwartek), godz. 10.15
Shaping up for success, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Sala kongresowa, wstęp wolny
Naszego gościa zapowie złoty medalista Olimpijski – Mateusz Kusznierewicz
Organizatorzy spotkania: