fbpx Targi Pracy Olivia Business Centre na UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Targi Pracy Olivia Business Centre na UG

Jak skutecznie zrealizować swoje plany dotyczące zatrudnienia po studiach? Tego, będzie można dowiedzieć się podczas Targów Pracy Olivia Business Centre na Uniwersytecie Gdańskim.

Czas: 27 listopada 2014
Miejsce: Wydział Nauk Społecznych, aula S-209, godz. 9:00 – 14:00

Ofertę pracy, staży i praktyk przestawią firmy, które mają swoją siedzibę w Olivia Business Centre m.in.:  Allianz, Asunto, Bayer, Business Link, Competence Call Center, GBS Partners,  Hays, Open Finance, PwC oraz Tax Care.

O godzinie 11.00 w auli S209 rozpocznie się debata, w której wezmą udział Ewa Rojek (PwC), Cyprian Charytoniuk (HK Finance) oraz Adam Sikorski (Olivia Business Centre). Tematami rozmowy będą rozwój zawodowy, sytuacja studentów nauk humanistycznych na rynku pracy, zalety i wady poszczególnych kierunków studiów.

Następnie Katarzyna Javaheri z kreatywnej agencji pracy Emply!me opowie, jak stworzyć CV, które przykuje uwagę pracodawcy oraz jakie są najczęstsze błędy popełniane przy tworzeniu tego dokumentu.

Uczestnicy targów dowiedzą się także m.in. jak stworzyć CV, które przykuje uwagę pracodawcy i jakie są najczęstsze błędy popełniane przy tworzeniu tego typu dokumentów.  proszeni są o przygotowanie kilku kopii CV. Przy stoisku firmy Hays z kolei będzie można przeprowadzić także treningową rozmowę rekrutacyjną.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz