fbpx 16 listopada - Wybory Samorządowe | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

16 listopada - Wybory Samorządowe

Szanowni Państwo

16  listopada 2014 roku odbędą się wybory samorządowe, w czasie których możemy wybrać przedstawicieli lokalnej władzy na nową kadencję – radnych oraz włodarzy miast, gmin i powiatów i przedstawicieli do sejmików wojewódzkich. To ważny moment, aby zadecydować o przyszłości naszego regionu – miejsca, w którym mieszkamy i pracujemy.

Zwracam się do całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego o udział wyborach. Niezależnie od naszych politycznych poglądów potraktujmy wybory samorządowe, które odbywają się raz na cztery lata, nie tylko jako obywatelski obowiązek, ale przede wszystkim demokratyczny przywilej udziału w decydowaniu o przyszłości naszego najbliższego otoczenia.

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego
Prof. dr hab. Bernard Lammek