fbpx Sukces absolwenta Wydziału Zarządzania UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Sukces absolwenta Wydziału Zarządzania UG

Wojciech Południewski, absolwent Wydziału Zarządzania UG, specjalność Informatyka Ekonomiczna, został zwycięzcą XVIII  edycji Konkursu Lider Informatyki’2014 czasopisma Computerworld w kategorii Przemysł. Gratulujemy!

Pan Wojciech Południewski, pełni stanowisko IT Operations Director w firmie Hempel. Opracowany dla tej firmy system IT zapewnia globalnej korporacji sprawną komunikację i efektywne działanie na międzynarodowych rynkach. Wojciech Południewski jest absolwentem Wydziału Zarządzania UG, jego praca magisterska dotyczyła aplikacji bazodanowej w oparciu o MS SQL Server, jej promotorem był prof. Stanisław Wrycza.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz