fbpx Profesor Zbigniew Treppa ekspertem Narodowego Centrum Kultury | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Profesor Zbigniew Treppa ekspertem Narodowego Centrum Kultury

Profesor UG, dr hab. Zbigniew Treppa z Instytutu Filozofii Socjologii i Dziennikarstwa (kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna) został powołany do nowego zespołu eksperckiego Narodowego Centrum Kultury (NCK). Gratulujemy!

Celem pracy pięcioosobowego zespołu skupiającego ekspertów z różnych dziedzin kultury jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury oraz profesjonalizacja sektora kultury w zakresie kompetencji kulturowych Kościoła. Zadaniem Profesora Zbigniewa Treppy będzie wypracowanie metodologicznych podstaw różnych przejawów kultury wizualnej w przestrzeni sakralnej.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz