fbpx Laureatki konkursu Grasz o staż z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Laureatki konkursu Grasz o staż z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii

Anna Grabowska - studentka 2 roku studiów II stopnia i Dagmara Kaczyńska - tegoroczna absolwentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed zostały laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Grasz o staż”. Gratulujemy!

"Grasz o staż" jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz "Gazetę Wyborczą". Co roku umożliwia on spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami. Mogą ubiegać się oni o płatne, merytoryczne praktyki w firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Konkurs składa się z 2 etapów. Pierwszy to rozwiązanie zadania przygotowanego przez fundatora praktyk a drugi to rozmowa kwalifikacyjna.

Laureatki z MWB odbędą staże w warszawskim, Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej. Anna Grabowska w Laboratorium Struktury Białka zaś Dagmara Kaczyńska w Laboratorium Neurodegeneracji.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz