fbpx Szkolenie kancelaryjno-archiwalne dla kierowników jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Kierownicy wszystkich jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego,

w związku z wdrażaniem nowego obiegu dokumentacji Uniwersytetu Gdańskiego, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2022 roku, w ostatnim dniu marca br. odbyło się szkolenie dotyczące planowanych zmian  w normatywach kancelaryjno-archiwalnych UG. Ponieważ nie wszyscy z Państwa mogli w tym dniu uczestniczyć w szkoleniu ponieżej udostępniamy prezentację i nagranie spotkania.

Liczymy na Państwa aktywny udział w tworzeniu nowoczesnego obiegu dokumentacji, który dzięki wykorzystaniu Państwa wiedzy i doświadczenia ma szansę w znaczący sposób ułatwić naszą codzienną pracę i obsługę studenów oraz pracowników Uczelni.

Dyrektor Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego

dr Monika Płuciennik