Prowadzisz badania w tym zakresie i wiesz, że tkwi w nich duży potencjał, lecz do realizacji brakuje Ci wsparcia ekspertów? Jesteś studentem, młodym bądź doświadczonym naukowcem, przedstawicielem instytucji badawczej, prowadzisz start-up lub planujesz dopiero założyć firmę? A może reprezentujesz znane już na rynku przedsiębiorstwo, które pracuje nad nowymi rozwiązaniami?
Zgłoś się do sieci Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE.
Partnerzy projektu ALLIANCE ogłaszają czwarty, ostatni już w ramach projektu, nabór obiecujących firm i przedsiębiorców, a także osób prywatnych z pomysłem, które potrzebują dedykowanego wsparcia eksperckiego przy rozwoju produktu lub usługi opracowanej w oparciu o błękitną biotechnologię. Specjalnie przygotowane wsparcie może objąć np. działalność naukowo-badawczą, doradztwo czy indywidualny mentoring.
Wybrani, najlepiej rokujący kandydaci zaproszeni zostaną w kwietniu na spotkanie partnerskie do Kopenhagi, gdzie zaprezentują swój pomysł przed międzynarodowym panelem ekspertów.
Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca 2018 r.
Projekt ALLIANCE finansowany z programu INTERREG Morza Bałtyckiego 2014-2020 rozpoczął się 1 marca 2016 r. Tworzy go międzynarodowa sieć doświadczonych instytucji naukowych, parków technologicznych i firm współpracująca na rzecz rozwoju błękitnej biotechnologii w Regionie Morza Bałtyckiego. Uniwersytet Gdański jest od początku partnerem projektu i do tej pory stał się oficjalnym mentorem trzech wyłonionych w konkursie przedsięwzięć.
Szczegółowe ogłoszenie o naborze na stronie: BalticBlueBioAlliance
Pytania dotyczące projektu oraz warunków jakie muszą spełniać kandydaci można zgłaszać drogą mailową.
Kontakt w UG: prof. UG, dr hab. Katarzyna Palińska
Więcej o projekcie Baltic Blue Biotechnology Alliance: www.balticbluebioalliance.eu
Załącznik | Wielkość |
---|---|
Formularz zgłoszeniowy | 497.43 KB |