fbpx O błędach w nauce, a także o przyszłości pieniądza | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

O błędach w nauce, a także o przyszłości pieniądza

O błędach w nauce, a także o przyszłości pieniądza wygłosi gościnnie dwa wykłady w Uniwersytecie Gdańskim Profesor Ian Angell z prestiżowej brytyjskiej uczelni London School of Economics. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

Gość - ekonomista i futurolog - znany jest z odważnych i niekonwencjonalnych poglądów na współczesną rzeczywistość i możliwości jej poznania.

Plan wykładów (wszystkie w języku angielskim):

14 października, "The Future of Money" (Wydział Zarządzania UG, Sopot ul. Armii Krajowej 101, sala C-9, godz. 13:30

15 października, "Science's First Mistake" (Wydział Chemii UG, Gdańsk ul. Wita Stwosza 63, sala D102, godz. 10:15)

15 października, "Innovation: thinking outside the box” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, sala 007, godz. 15:30)
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz