fbpx TUTORING INDYWIDUALNY - wyjątkowa oferta dla studentów w ramach Projektu IQ w roku akademickim 2014/2015 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

W ramach tutoringu akademickiego wykładowcy Wydziałów: Filologicznego, Nauk Społecznych, Oceanografii i Geografii oraz Zarządzania proponują studentom Uniwersytetu Gdańskiego 7 godzinnych spotkań indywidualnych – tutoriali. Zajęcia odbywać się będą w roku akademickim 2014/2015.

Tutoriale będą odbywały się w ramach Projektu IQ W trosce o jakość w ilości – program interdyscyplinarnego wspierania studenta w oparciu o metodę tutoringu akademickiego w Uniwersytecie Gdańskim (IdealQuality in GoodQuantity).

Zajęcia są bezpłatne i będą z nich mogli skorzystać w semestrze zimowym - studenci 3 roku studiów I stopnia, w letnim - studenci 1 roku II stopnia.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną oraz z załączonym plakatem informacyjnym i opisem zagadnień tutoriali.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą tutoringu akademickiego w załączonych poniżej materiałach oraz do odwiedzenia strony projektu: www.projektIQ.ug.edu.pl.

Zgłoszenia przyjmują tutorzy pod udostępnionymi w załączniku adresami e-mailowym. Każdy tutor będzie miał pod opieką pięciu studentów, z którymi dogodne terminy zajęć ustali osobiście.

Rekrutacja trwa od 1.10.2014r. do 20.10. 2014r.

PDF icon plakat_informacyjny.pdf7.89 MB
PDF icon oferta_dla_studenta_zagadnienia-1.pdf333.47 KB