fbpx Eurosymposium 2014 - Information Systems: Development, Applications, Education | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Eurosymposium 2014 - Information Systems: Development, Applications, Education

Katedra Informatyki Ekonomicznej Wydziału Zarządzania UG organizuje siódmą edycję konferencji  SIGSAND/ PLAIS  EuroSymposium on Systems Analysis and Design pod hasłem Information Systems: Development, Applications, Education.

Czas: 25 września 2014
Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Wydziału Zarządzania UG, Sopot ul. Piaskowa 1

INFORMACJA ORGANIZATORÓW:

W czwartek 25 września odbędzie się kolejne, VII już SIGSAND/ PLAIS  EuroSymposium on Systems Analysis and Design pod hasłem Information Systems: Development, Applications, Education. Zorganizowane zostało przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej z WZ UG. Współorganizatorami EuroSymposium’2014 są: Special Interest Group on Systems Analysis and Design of Association for Information Systems (AIS) oraz PLAIS – Polish Chapter of AIS. Przewodniczącym International Program Committee jest prof. Stanisław Wrycza.

EuroSympozjum ma charakter hybrydowy - odbędzie się ono w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania, a wideokonferencyjnie - w zainteresowanych, uznanych ośrodkach naukowych informatyki ekonomicznej na świecie. Zaaprobowane w procesie recenzowania referaty, wygłoszą pracownicy naukowi informatyki ekonomicznej z USA, Wielkiej Brytanii, Czech, Belgii, Niemiec, Ukrainy i Polski.

W trakcie EuroSymposium’2014  wygłoszone będą dwa wystąpienia programowe (keynote speeches) przez uznane autorytety:
  • Ricardo Ferreira, (European Union, DG EDUCATION AND CULTURE, Unit A3 - Skills and Qualification)
    Opening up Education for innovative teaching and learning in Europe
  • Claudia Loebbecke, Director of Department of Media and Technology Management, University of Cologne, Germany
    Big Data Analytics Impacting Teaching and Research
Materiały z EuroSymposium’2014  zostały opublikowane w serii Lecture Notes on Business Information Processing (LNBIP) Wydawnictwa Springer. Seria ta jest indeksowana przez Web of Knowledge, DBLP, EI i Scopus i inne serwisy indeksujące.

Więcej na stronie internetowej: http://eurosymposium.eu
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz