fbpx Konferencja - All About Pratchett | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja - All About Pratchett

Wszystko o Pratchetcie – pod takim hasłem odbędzie się, w dniach 19 i 20 września, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego, ogólnopolska konferencja naukowa poświęcona wyłącznie twórczości Sir Terry'ego Pratchetta.

„All About Pratchett”. Wydarzenie to organizowane przez Pracownię Badań nad Literaturą Dziecięcą i Fantastyczną, Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów FSD UG oraz Studenckie Koło Naukowe Mozaika. Sesja obejmować będzie rozmaite konteksty kulturowe, literackie i językowe, związane z dorobkiem Terry'ego Pratchetta.

Organizatorzy zachęcaja wszystkich do udziału w wydarzeniu – nie tylko fanów autora uniwersum Świata Dysku, lecz także tych, którzy swoją przygodę z Pratchettem mają jeszcze przed sobą. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz