fbpx I Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

I Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

Wydział Prawa i Administracji jest współorganizatorem I Ogólnopolskiego Seminarium Prawa Ochrony Zabytków. Seminarium dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego, zaplanowano w dniach 22-24 września 2014 r., odbędzie się ono w Pałacu w Lubostroniu.

Zaprezentowane zostaną referaty wyłonione z przesłanych, najciekawszych propozycji. Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium mogą zostać przesłane do publikacji naukowej, której wydanie planowane jest po Seminarium. W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, zaplanowano m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz