fbpx Seminarium Naukowe „Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Seminarium Naukowe „Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa”

Miejsce:
Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4, Wydział Nauk Społecznych UG, aula S204
Data i czas wydarzenia:
05.12.2018 - 14:00 do 17:30
Organizator:
Dyrekcja Instytutu Pedagogiki oraz Zakład Teorii Wychowania i Pedagogiki Opiekuńczej IP

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki oraz Zakład Teorii Wychowania i Pedagogiki Opiekuńczej IP mają zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym "Oblicza edukacji alternatywnej: edukacja domowa", które rozpocznie się o godz. 14:00 5 grudnia 2018 r. (środa) na Wydziale Nauk Społecznych UG (Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 4, aula S204). Udział w seminarium jest bezpłatny i wstęp wolny.

Celem seminarium jest naukowa refleksja nad miejscem edukacji domowej w polskim systemie oświaty oraz zgromadzenie przedstawicieli społeczności akademickiej, kuratorium oświaty, szkół i placówek edukacyjnych, edukatorów oraz rodziców i dzieci realizujących obowiązek szkolny poza szkołą.

Program w załączniku.