fbpx Międzynarodowa Letnia Szkoła Prawa Własności Intelektualnej "IP in the Creative Sector" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Miejsce:
Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6, Wydział Prawa i Administracji UG
Data i czas wydarzenia:
27.06.2018 - 09:00 do 30.06.2018 - 15:00
Organizator:
Centrum Prawa Własności Intelektualnej, Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Gdański

Tegoroczna edycja Letniej Szkoły Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Gdańskim, to - w ocenie organizatorów - początek tradycji corocznych spotkań członków akademii, praktyki prawa, biznesu i reprezentantów Instytucji związanych z Własnością Intelektualną, o międzynarodowym charakterze. W obradach uczestniczyć będą eksperci z zakresu Prawa Własności Intelektualnej z Chicago-Kent College of Law, Queen Mary University of London, Uniwersytetu Gdańskiego, a także eksperci z ramienia Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO).

Agenda wypełniona będzie zajęciami teoretycznymi i praktycznymi, podczas których poruszane będą najbardziej aktualne zagadnienia prawne związane z prawami własności intelektualnej w sektorze kreatywnym, rozwojem nowych technologii i ich wpływem na kształtowanie prawa, a w ramach tego, o ochronie danych osobowych w cyberprzestrzeni.

Więcej informacji na iplawsummer.ug.edu.pl oraz na FB