fbpx II Ogólnopolską Konferencję Instytutu Politologii i Międzywydziałowego Koła Naukowego „Politicus” o Systemach Politycznych i Partyjnych - Polska, Europa, Świat | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Miejsce:
Gdańsk-Oliwa, ul. Jana Bażyńskiego 4, Wydział Nauk Społecznych UG
Data i czas wydarzenia:
10.03.2016 - 10:00 do 11.03.2016 - 16:00
Organizator:
Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, Instytut Politologii

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Instytutu Politologii i Międzywydziałowego Koła Naukowego „Politicus” o Systemach Politycznych i Partyjnych - Polska, Europa, Świat. Temat przewodni konferencji brzmi następująco: „Wyzwania współczesnych systemów politycznych i partyjnych”.

Konferencja odbędzie się w dniach 10 - 11 marca 2016 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W załączniku znajduje się szczegółowy opis konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Planowane jest wydanie recenzowanej publikacji pokonferencyjnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2016 roku.

Z wyrazami szacunku,
Margaretta Mielewczyk