fbpx oferta pracy: referent/specjalista w Centrum Filmowym im. A. Wajdy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

oferta pracy: referent/specjalista w Centrum Filmowym im. A. Wajdy

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

MIEJSCE PRACY:

Centrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy

STANOWISKO:

Referent/specjalista ds. administracji

WYMIAR ETATU:

Cały etat

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka obcego
  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych, w tym zwłaszcza filmowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja wydarzeń kulturalnych zgodnych z profilem działalności Centrum
  • Opieka merytoryczna nad praktykantami
  • Prowadzenie strony internetowej i profili Centrum w mediach społecznościowych

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje,

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia:

24.06.2022 r.

Jednostka organizacyjna:

Adres:

Budynek Biblioteki Głównej (BUG), Wita Stwosza 53; p. 4.42.